Daug veiksmų MoinMoin wiki priklauso nuo jūsų, kaip naudotojo, teisių. Kai kurie dalykai, kaip puslapio prenumerata, gali būti įvykdyti, tik jeigu jūs esate užregistruotas naudotojas, prisijungęs prie wiki.

Štai veiksmai, kuriuos turite atlikti, kad taptumėte naudotoju, atpažįstamu wiki (numatytoje sąrankoje):

  1. Eikite į naujos paskyros puslapį, į kurį nuoroda yra ir prisijungimo puslapyje, ir užpildykite reikiamus duomenis.

    • (!) Geriausia pasirinkti WikiPavadinimą (pavyzdžiui, VardasPavardė) kaip naudotojo vardą, kad jūsų pakeitimai ir parašai nurodytų į jūsų WikiNamųPuslapį. Jūsų el. paštas reikalingas, kad galėtumėte gauti pranešimus apie puslapių pakeitimų pranešimus ir atkurti prarastus prisijungimo duomenis.

  2. Po paskyros sukūrimo, jūs NESATE automatiškai prisijungęs. Turite paspausti „Prisijungti“ (dažnai puslapio viršuje, tačiau tikslus pavadinimas ir padėtis priklauso nuo apipavidalinimo).

Po prisijungimo galite sukurti savo asmeninį namų puslapį, paspaudę ant savo naudotojo vardo, arba galite būti pridėti prie WikiGrupės (WikiGroup), kad gautumėte prieigą prie kai kurių puslapių, kurie yra paslėpti nuo viešumos. Paprašykite tų puslapių administratoriaus, kad pridėtų jūsų vardą prie šios grupės naudotojų sąrašo.

Daugiau informacijos rasite puslapyje PagalbaNaudotojoNuostatų.